Usługi psychologiczne dostępne

Kilka słów o nas

Jesteśmy pełnymi pasji i zaangażowania psychologami, których gówną ideą jest dbanie o higienę psychiczną ludzi. Uważamy, że każdy człowiek zasługuje na czas poświęcony swojemu wnętrzu. Skupienie się na sobie, swoich emocjach, przeżyciach, troskach, motywacjach i predyspozycjach, jest dbaniem o higienę psychiczną, która ułatwia życie. Samemu można tylko pomyśleć, przyjacielowi można się zwierzyć, a z psychologiem można w profesjonalny sposób zadbać o miejsce w którym jesteś przez całe swoje życie, o swój umysł.
+
zadowolonych z życia ludzi
+
spełnionych rodziców
+
Szczęśliwie rozwijających się dzieci
+
godzin wsparcia

Zawsze znajdzie się droga!

Psychologowie

Nie zmienimy Ciebie. Pomożemy Tobie zmienić siebie!
mgr Psychologii

Katarzyna Baran-Ziobro

Każde dziecko można wychować i rozwinąć przez zabawę!
Psycholog Marek Ziobro
mgr Psychologii

Marek Ziobro

Zadbajmy o twój dobrostan!

Pani Kasia, jak mało kto, potrafi nawiązać relacje terapeutyczną z dzieckiem. Interesuje się psychologią rozwojową i prenatalną. Jest certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych i specjalistą terapii dzieci i młodzieży.

Pan Marek jest specjalistą w poradnictwie psychologicznym i udzielaniu wsparcia rozwojowego. Pracuje głównie z dorosłymi i prowadzi konsultacje, porady, terapie oraz wsparcie rozwoju osobistego. W swojej pracy skupia się na dokładnym zrozumieniu problemu i osiągnięciu szybkich rezultatów. Jest zwolennikiem podejścia poznawczo-behawioralnego oraz egzystencjalnego. Pasjonuje się psychologią pozytywną, wpływem społecznym a także ontologią. Jest założycielem Międzyzakładowego Związku Zawodowego Psychologów i działaczem Rady Dialogu Społecznego. Ciągle rozwija się zawodowo uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Poza pracą jest pasjonatem żeglarstwa.