Usługi psychologiczne dostępne

Kilka słów o nas

Wraz z żoną jesteśmy pełnymi pasji i zaangażowania psychologami, których gówną ideą jest dbanie o higienę psychiczną ludzi. Ja zajmuję się sferą dorosłych a żona psychologią dzieci. Uważamy, że każdy człowiek zasługuje na czas poświęcony swojemu wnętrzu. Skupienie się na sobie, swoich emocjach, przeżyciach, troskach, motywacjach i predyspozycjach, jest dbaniem o higienę psychiczną, która ułatwia życie. Samemu można tylko pomyśleć, przyjacielowi można się zwierzyć, a z psychologiem można w profesjonalny sposób zadbać o miejsce w którym jesteś przez całe swoje życie, o swój umysł.
+
zadowolonych z życia ludzi
+
spełnionych rodziców
+
Szczęśliwie rozwijających się dzieci
+
godzin wsparcia

Zawsze znajdzie się droga!

Psychologowie

Nie zmienimy Ciebie. Pomożemy Tobie zmienić siebie!
mgr Psychologii

Katarzyna Baran-Ziobro

Każde dziecko można wychować i rozwinąć przez zabawę!
Psycholog Marek Ziobro
mgr Psychologii

Marek Ziobro

Zadbajmy o twój dobrostan!

Jestem psychologiem dziecięcym, który rozumie dzieci, ich emocje i zachowania. Jest to niezbędne, by umieć stworzyć z dzieckiem, pełną zaufania nić porozumienia, która pomoże przezwyciężyć kryzysy i zmienić nawyki. Moje doświadczenie psychologiczne od zawsze wiąże się z tematyką dzieci. Na Uniwersytecie prowadziłam badania wpływu postaw rodzicielskich na zachowanie dzieci. Doświadczenie zdobywałam w różnych jednostkach wsparcia dla dzieci oraz w placówkach oświatowych. To co kiedyś było moim marzeniem teraz jest spełnieniem. Zaufały mi dziesiątki rodziców, którzy swoim zadowoleniem z rezultatów wzmacniali moje zaangażowanie i chęć pomocy kolejnym. W pracy z dziećmi skupiam się przede wszystkim na ich społecznych i emocjonalnych stronach. Biorę pod uwagę cenną wiedzę z psychologii rozwojowej i pozytywnej, akademickiej, naukowej. Potrafię zmotywować do działania, pobudzić pewność siebie, zmniejszyć lęki, zwiększyć kreatywność wzmacniając przy tym kompetencje miękkie dziecka, co przekłada się na jego całą przyszłość. Jestem certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych, mam przeszkolenie z komunikacji alternatywnej, terapii osób ze spektrum oraz oddziaływań terapeutycznych dla dzieci neuronormatywnych. W pracy stawiam na umiejętności społeczne dziecka, które są gwarantem jego sukcesów w przyszłym życiu.W Mojej ofercie znajdziecie Państwo terapię z dojazdem do domu, lub w moim gabinecie oraz Treningi Umiejętności Społecznych. Zapraszam do kontaktu!

Jestem specjalistą w poradnictwie psychologicznym. Pracuje głównie z dorosłymi i prowadzę konsultacje, porady, terapie oraz wsparcie rozwoju osobistego. W swojej pracy skupiam się na dokładnym zrozumieniu problemu i osiągnięciu szybkich rezultatów. Jestem zwolennikiem podejścia poznawczo-behawioralnego oraz egzystencjalnego. Pasjonuje się psychologią pozytywną, wpływem społecznym a prywatnie żeglarstwem. Działam społecznie jako założyciel Międzyzakładowego Związku Zawodowego Psychologów i działacz Rady Dialogu Społecznego. Ciągle rozwijam się zawodowo uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Poza pracą jestem szczęśliwym mężem, dumnym rodzicem, marzycielem i żeglarzem.